Twinson

Twinson to idealne połączenie natury i technologii. Łącząc drewno i PVC w jednym materiale, Twinson oferuje naturalny wygląd i odczuwane w dotyku ciepło drewna oraz łatwość w utrzymaniu i trwałość PVC.

25 lat gwarancji na deski tarasowe mówi wszystko! Taras Twinson jest odporny na czynniki atmosferyczne, nie butwieje i nie wypacza się, jest odporny na insekty i mikrogrzyby, a także sól drogową i wodę chlorowaną.

Dzięki zastosowaniu innowacyjnego połączenia PVC i drewna systemy tarasowe Twinson nie wymagają dodatkowej konserwacji, jak olejowanie czy lakierowanie, a jedynie standardowych zabiegów pielęgnacyjnych, zachowując przy tym pełną odporność na korozję mikrobiologiczną.

System tarasowy Twinson w odróżnieniu od zwykłego drewna samoistnie nie pęka, nie wypacza się, nie ma drzazg i zapewnia pełne bezpieczeństwo użytkowania, dzięki swojej ryflowanej, antypoślizgowej powierzchni.

Zastosowanie naturalnego drewna do produkcji deski kompozytowej Twinson gwarantuje ciepły wygląd drewna oraz piękną, naturalną fakturę.

Jako jeden z największych dystrybutorów oferujemy stałe terminy dostaw w każdy zakątek kraju. Zamówiony pakiet systemu tarasowego Twinson dowozimy bezpośrednio na inwestycję, zawsze na czas. Bezpłatny transport obowiązuje dla ustalonego z Dystrybutorem minimum logistycznego.

Skontaktuj się z nami
Dane firmy

Grupa Multiprodukt Sp. z o.o.
ul. Słowiańska 6
75-846 Koszalin

KRS: 0000809692
NIP: 6692554917
REGON: 384659187
Biuro

ul. Kamiennogórska 9/U1
60-179 Poznań
grupa@multiprodukt.pl
tel. 514 911 658
Skontaktuj się z nami
*Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Więcej w polityka prywatności.