Deski kompozytowe

POTRZEBUJESZ TARASU,

KTÓRY BĘDZIE EFEKTOWNY, TRWAŁY I PRAKTYCZNY,

A PRZY TYM NIEWYMAGAJĄCY REGULARNEJ PIELĘGNACJI?

 

A może szukasz rozwiązania, które fakturą i wyglądem do złudzenia przypomina naturalne drewno, jednak w bezpieczniejszym i łatwiejszym w codziennym użytkowaniu wydaniu? Jeśli choć na jedno pytanie odpowiedziałeś twierdząco,  dobrze się składa – tarasy kompozytowe są właśnie dla Ciebie.


Nasze tarasy kompozytowe tworzone są z najwyższej jakości surowców – dzięki zestawieniu naturalnego drewna z nowoczesnymi, syntetycznymi materiałami łączą w sobie wszystkie najlepsze cechy obu tych materiałów. Wszystko to sprawia, że nasze tarasy nie tylko pięknie się prezentują, ale są także wyjątkowo funkcjonalne, odporne na uszkodzenia mechaniczne, ścieranie i działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych. W przeciwieństwie do tarasów drewnianych nie wymagają regularnego olejowania i malowania, nie butwieją pod wpływem wilgoci, niestraszne im działanie grzybów i owadów – sprawdzą się świetnie, jeśli cenisz solidne rozwiązania na lata.

Skontaktuj się z nami
Dane firmy

Grupa Multiprodukt Sp. z o.o.
ul. Słowiańska 6
75-846 Koszalin

KRS: 0000809692
NIP: 6692554917
REGON: 384659187
Biuro

ul. Kamiennogórska 9/U1
60-179 Poznań
grupa@multiprodukt.pl
tel. 514 911 658
Skontaktuj się z nami
*Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Więcej w polityka prywatności.