Montaż

 

Posiadamy profesjonalne ekipy monterskie.

Fachowa obsługa i wieloletnie doświadczenie w zakresie doboru oraz montażu systemów tarasowych.

Nasze systemy tarasowe montujemy na terenie całej polski.

Wykonujemy kompleksowe usługi z zakresu montażu tarasów wykonanych z drewna naturalnego i desek kompozytowych oraz elewacji drewnianych – dzięki wieloletniemu doświadczeniu niestraszne nam wymagające i skomplikowane projekty. Podczas montażu przykładamy dużą wagę do szczegółów, dzięki czemu masz pewność, że Twój taras jest dokładnie taki jak chcesz – wyjątkowo komfortowy, trwały, solidny i w pełni bezpieczny.  

Wykorzystujemy systemy montażowe precyzyjnie dopasowane do specyfiki użytych materiałów i wymagań konstrukcyjnych, dlatego nasze tarasy i elewacje drewniane spełniają wszystkie normy i wykonane są zgodnie ze sztuką. To gwarancja trwałości, niezawodności i bezpieczeństwa – dokładamy wszelkich starań, by sprostać wszystkim oczekiwaniom naszych klientów. Przykładamy szczególną wagę do detali, dlatego nasze realizacje wykonane są precyzyjnie i profesjonalnie, odznaczając się estetyką na najwyższym poziomie.

 

Skontaktuj się z nami

Nasi specjaliści służą pomocą na każdym etapie realizacji –
OD PROJEKTU I DOPASOWANIA OPTYMALNYCH DLA KLIENTA ROZWIĄZAŃ, PO WYBÓR ODPOWIEDNIEGO RODZAJU DREWNA LUB KOMPOZYTU, PRZEZ MONTAŻ I UŻYTKOWANIE.

Skontaktuj się z nami
Dane firmy

Grupa Multiprodukt Sp. z o.o.
ul. Słowiańska 6
75-846 Koszalin

KRS: 0000809692
NIP: 6692554917
REGON: 384659187
Biuro

ul. Kamiennogórska 9/U1
60-179 Poznań
grupa@multiprodukt.pl
tel. 514 911 658
Skontaktuj się z nami
*Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Więcej w polityka prywatności.