O nas

 

O NAS

Wybierz nas, stawiamy na najwyższą jakość

 

Doświadczenie, kompleksowość i indywidualne podejście do każdego projektu sprawiają, że nasza firma cieszy się niesłabnącym uznaniem – zarówno klientów indywidualnych, jak i deweloperów budowlanych. Współpracowaliśmy przy wielu dużych inwestycjach, na terenie całej Polski – w naszym portfolio znajduje się wiele prestiżowych realizacji.

 

 

Dlaczego warto wybrać nas

 

Od lat dokładamy wszelkich starań, aby tworzone przez nas projekty wyróżniały sie wyglądem i funkcjonalnością.

Pracujemy z najlepszymi ekipami monterskimi, współpracujemy z najwiekszymi biurami projektowymi w Polsce.
Dlaczego my? Ponieważ do naszych realizacji podchodzimy kompleksowo – specjalizujemy się w dostawach i montażu systemów zabudowy tarasów, oferując wysokogatunkowe produkty, których jakość potwierdzona jest certyfikatami. Zapewniamy konkurencyjne ceny, konsultacje techniczne na miejscu budowy oraz korzystne warunki serwisowania gwarancyjnego i pogwarancyjnego – dlatego mogą być Państwo pewni, że wszystkie realizacje wykonane są zgodnie ze sztuką i wszelkimi normami.
Bezpieczeństwo Dokładamy wszelkich starań, by oferowane przez nas produkty były w pełni bezpieczne na wszystkich płaszczyznach. Dlatego nasze produkty posiadają szereg posiadają atesty i certyfikaty potwierdzające ich bezpieczeństwo, przyjazność środowisku naturalnemu i odporność ogniową.
Asortyment Od lat współpracujemy ze sprawdzonymi dostawcami i najlepszymi producentami na terenie całej Europy. W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór kompozytowych systemów tarasowych najbardziej uznanych europejskich producentów, takich jak Deceuninck, Twinson, Plastivan czy Werzalit. Oferujemy także systemy zabudowy drewnianej wykonane z najwyższej jakości gatunków drzew iglastych i egzotyczny – wśród nich znajdą Państwo takie rodzaje jak modrzew syberyjski, bangkirai, tatajuba czy garapa.

 

 

ZESPÓŁ 
nawet najlepszy materiał i najbardziej innowacyjne technologie niewiele znaczą, bez doświadczonych specjalistów, pracujących z pasją i zaangażowaniem. Nasz zespół tworzą wysokiej klasy profesjonaliści, którzy dokładają wszelkich starań, by sprostać wszystkim wymaganiom naszych klientów. Jesteśmy otwarci na innowacyjne pomysły, nietypowe realizacje i wszelkie pytania – nasi specjaliści chętnie dzielą się swoją wiedzą, doświadczeniem, czego efekty widać w realizacjach – tarasach i elewacjach, obok których nie sposób przejść obojętnie.

Skontaktuj się z nami
Dane firmy

Grupa Multiprodukt Sp. z o.o.
ul. Słowiańska 6
75-846 Koszalin

KRS: 0000809692
NIP: 6692554917
REGON: 384659187
Biuro

ul. Kamiennogórska 9/U1
60-179 Poznań
grupa@multiprodukt.pl
tel. 514 911 658
Skontaktuj się z nami
*Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Więcej w polityka prywatności.